Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,30 zł , zmiana od tamtej pory: -16,26%

Re: jestem zawodowym traderem ci co teraz kupuja po 20.20 zl 20.24 zl

Zgłoś do moderatora
Może I będzie ale chodzi o to żeby ludzie nie pękali i trzymali akcje. Bo zboże to jest przyszłość. A zamiast grać przeciwko sobie dla kilku groszy to lepiej grać wspólnie. I nie dawac się wyleszczyc. Zbijają kurs to się dokupi. Tu może być bardzo różnie, jeszcze.Ale już się zaczyna straszenie maluczkich. Wiadomo że 30% to jest psychologiczna granica spadku po której robi się ciepło. Ja należę do tych co kupuja na longi 3 za lata to dopiero będę rozważać zmiany. Wig to teraz okazję a wig ukr to super okazje ale też duze ryzyko. Alw chyba tylko ja na tej grupie znam ukraińskie pola, o wiem że to jest coś niesamowitego. Piękne ziemie o niekończące się areały. A świat głoduje i już reglamentuje zboże w Afryce. Każdy musi pomyśleć sam. A troli spadkowych nie cierpię.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KERNEL 0,06% 17,00 2022-10-03 17:03:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.