Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,10 zł , zmiana od tamtej pory: -16,89%

Re: Jestem od dawna ale dobralem

Zgłoś do moderatora
Tylko biorę na drugi rachunek. Ktoś już to pisał. Chodzi o FIFO, by w razie czego zrobić stratę do rozliczenia.

Tak jeszcze na marginesie. Zwróćcie uwagę szerzej, jaki ostatnio jest klimat wokół generalnie IT. OCzywiście braki kadrowe to jedno ale dobre wyniki, przejęcia, szybsze uświadomienie klientów co do pewnych działań i tu się zatrzymam, bo to że klienci się szybciej uświadomili, to nie znaczy, że od razu podejmują deczyję. Oni też o tym na konferencjach mówili. Tu chodzi o to, że takie spółki jak Ailleron nie muszą już tak mocno edukować klientow w zakresie pewnych rzeczy online, że łatwiej jest z klientami rozmawiać, bo oni wiedzą, że muszą to zrobić ALE to nie oznacza, że klient juz w ciągu miesiaca podejmuje decyzję i podpisuje kontrakt. To jest proces, pewien audyt po stronie klienta, analiza. Dlatego jak w roku biegłym padały pytania o Live Bank,to chyba Młynarczyk mądrze powiedział, że "jedna rzecz, to prześpieszenie tego procesu edukacji klienta i to działa ale druga to sprzedaż i wdrożenie i to czas. i powiedział, że nie spodziewa się od razu w 2020 kontraktów na Live Bank itp, bo to nie jest zrobienie jakiejś tam małej aplikacji".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -1,18% 12,55 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.