Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,50 zł , zmiana od tamtej pory: 198,67%

Re: Jest zgoda

Zgłoś do moderatora
dlaczego wzrosty? bo dostali zgodę? byłeś w takim sklepie? A teraz się zastanów: taka sytuacja-kupujesz samochód a sprzedający jest otoczony z każdej strony przez "komornika", jak myślisz ten samochód będzie doinwestowany tak , że wsiadać i jechać?, czy raczej będzie wymagał dużej ilości kapitału, żebyś przeszedł badania techniczne, no i ponownie wspawał np filtr pdf :::))))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO 0,00% 22,40 2020-08-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.