Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: JEST WKOŃCU INFO - NIE PODNIECAJCIE SIE LESZCZE !!!

Zgłoś do moderatora
To tylko nabycie wierzytelnosci a nie jej splata i to pewnie wliczona w tegoroczne 'potencjalne' zyski tej przewartosciowanej firmy.

Polecam doksztalcic sie z zadluzenia ZOZ:

http://www.rynekzdrowia.pl/Zdaniem-eksperta/Propedeutyka-zarzadzania-w-ochronie-zdrowia-w-Polsce-stan-na-rok-2010-cz-9-Dlug-SPZOZ-u,104252,1006.html

Przypominam, ze jest czarna dziura w budzecie Panstwa i posrednio samorzadow !!! Kto da ZOZom kasa na splate zadluzenia? PO ?

Po takiej samej wiadomosci z 22 grudnia udalo mi sie upchnac akcje tego gniota z 40% zyskiem. Uwazajcie leszcze, bo zrobia z Wami to samo w poniedzialek !!!

Leszcz, ktory nie dal sie wyleszczyc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMEDIS 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.