Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,60 zł , zmiana od tamtej pory: 59,95%

Re: JEST RAPORT! Czytaliście??

Zgłoś do moderatora
sami fantaści....licz juz te miliony......stary popatrz co sie dzieje na świecie - idzie globalny kryzys i zobaczysz jak pi....lnie w 2023. To może być podobnie jak w 2020 na jesieni z pandemią albo porównywalnie do kryzysu w latach trzydziestych. Koszty generalnie energii szeroko pojętej będą miały katastrofalne skutki na całą gospodarkę i globalny kryzys wiec i ceny akcji polecą na ryj. Astarta to nie jedyna spółka na giełdzie wiec jak pier...knie to ci co będą chcieli kupić to wezmą sobie inne spólki i bardziej bezpieczne bo te (KERNEL tęz) oprócz sytuacji rynków na giełdzie to jeszcze obarczone dużym ryzykiem związanym z wojną, Ruscy nie odpuszczą tak łatwo i myślenie że w październiku się wycofają jest naiwnym marzeniem. Weź sie jeden z drugim za historie a nie za giełde to zobaczysz kiedy ruscy tak od razu odpuszczali? Zostali upokorzeni przed Światem ale jeszcze mają tyle wojska na całym swoim obszarze że zmietlli by Ukraińców.Poptrz jeden z drugim ile mają w samym tyko obwodzie Kalingradzkim. Idąc dalej mam pytanie jesli tak zarąbiste wyniki to dlaczego kurs tak nisko? Powinni sobie z rąk wyrywać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,46% 32,95 2023-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.