Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,25 zł , zmiana od tamtej pory: -13,18%

Re: Jest raport

Zgłoś do moderatora
Rekomendacja 40 PLN. Uczciwa. Raport skupia się na radiofarmaceutykach, o da Vinci etc prawie NIC, a to tutaj widzę szanse jeśli wzrosną nakłady na służbę zdrowia
  • Jest raport Autor: ~ELgorz
  • Re: Jest raport Autor: ~Iks
  • Re: Jest raport Autor: ~Moimzdaniem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK 2,00% 28,00 2021-11-30 16:15:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.