Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: jest odpał jedziemy na 3zł kupować promocja się kończy

Zgłoś do moderatora
No to macie odpowiedź dzieciaczki:
http://gielda.wp.pl/kat,36996,title,ATMGRUPA-Program-skupu-akcji-wlasnych-ATM-Grupa-SA-realizowanego-w-ramach-upowaznienia-udziel,wid,15110253,wiadomosc.html?ticaid=1f8f9

Jednocześnie Zarząd podaje do publicznej wiadomości, że wyznaczył dzień 21 listopada 2012 roku, jako termin rozpoczęcia nabywania akcji własnych w ramach przedmiotowego Programu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 0,00% 3,46 2022-07-01 16:38:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.