Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,00 zł , zmiana od tamtej pory: -39,55%

Re: Jest nowa umowa

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu MEDINICE S.A. zapraszamy na spotkanie, na którym Prof. Piotr Suwalski – wynalazca i współzałożyciel MEDINICE wraz z zespołem inżynierów zademonstruje nowy prototyp opatentowanego systemu do małoinwazyjnej krioablacji kardiochirurgicznej CoolCryo, w tym wykona experyment ex-vivo na tkance mięśniowej.Prezentowane urządzenie jest wersją prefinalną docelowego prototypu, który zostanie użyty w badaniach przedklinicznych fazy przewlekłej. Będzie również możliwość obejrzenia na żywo prototypu opaski elektronicznej PacePress – projektu, który już wszedł w fazę komercjalizacji.Spotkanie odbędzie się w dniu 27 sierpnia (czwartek) w godzinach popołudniowych w siedzibie MEDINICE, ul. Hankiewicza 2 (Ochota, w pobliżu Hali Banacha) w Warszawie.Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w spotkaniu. Skontaktujemy się w celu potwierdzenia godziny.

Ze względu na pandemię COVID-19, dokładając starań o utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa, ilość uczestników będzie podlegała restrykcyjnym ograniczeniom.
  • Jest nowa umowa Autor: ~michalus
  • Re: Jest nowa umowa Autor: ~Med

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDINICE -4,59% 13,30 2022-05-19 10:32:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.