Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,65 zł , zmiana od tamtej pory: 175,47%

Re: Jest lepiej niż dobrze ! :)))

Zgłoś do moderatora
Zobaczycie w poniedziałek kupujących - to ci, co przeczytali raport ze zrozumieniem. I wiedzą, dlaczego przepływy są na minusach, i co dzieje się z zapasami, i jakie są prognozy na drugi kwartał ( prezes zna dane o sprzedaży na bieżąco, więc wie, co pisze, a napisał, że wyniki od marca są bardzo dobre, ale nie pieje z zachwytu tylko ostrożnie o tym wspomina...), i jak kształtują się wskaźniki świadczące o znaczącej poprawie kondycji spółki, i dlaczego jest strata, i otrzymanie kredytu na dwa lata, i chęci sprzedaży farmy wiatrowej, na którą jest klient...ale co ja będę pisał, jak to wszystko i jeszcze więcej jest w raportach.
Przyszłość zweryfikuje mój optymizm.

Pozdr. :)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL 0,69% 7,30 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.