Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,12 zł , zmiana od tamtej pory: -58,49%

Re: Jest info

Zgłoś do moderatora
Pare weekendow nadgodzin i dolaczam do peletonu.(55h tygodniowo- nie w kij dmuchal!) Nie bede kopal sie z koniem i gonil kursu- elegancko czekam na nizsze poziomy. Jak ktoś juz to zobrazowal: noga na nogę i czekam na moje 1,30- 1-50.
Ktos z tym chlebem z cebulą trafil w moje "smaki"Na irlandzkim maselku-pycha, a oszczednie tym lepiej. Wiecej zostaje na inwestycje.Pozdrawiam was , złośliwcy i zazdrosnicy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR -8,33% 0,88 2022-01-27 16:49:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.