Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,64 zł , zmiana od tamtej pory: -11,56%

Re: jest drogo art.FORSAL - do zawszeoszust

Zgłoś do moderatora
Jest różnica między pojęciem "wydatki" a "ceny". Wzrost tych pierwszych może wynikać tak ze wzrostu cen jak i wielkości konsumpcji
na co wyraźnie wskazuje się w przytoczonym artykule (" wzrost opłat nie wynika ze zmiany cen, tylko ze zwiększonej konsumpcji. A ta rośnie wraz ze wzrostem dochodów"), aczkolwiek jego tytuł brzmi bardzo sugestywnie i czytającego tylko nagłówki może wprowadzać w błąd.
Czytelnik sam rozstrzygnie jaki mógł mieć cel autor tak tytułując swoje wywody.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV 0,00% 0,57 2019-04-25 10:38:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.