Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,48 zł , zmiana od tamtej pory: 25,00%

Re: JEST DOBRZE,A BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ, JEST ZYSK TO SIĘ LICZY

Zgłoś do moderatora
Ciekawe czy jutro chłopcy Partro zrobią minus 15% czy tylkominus 10.Przecież wyleszczacie .Sęk w tym że jak będziecie robili górkę to raczej nie będzie chętnych.No tródno na głupotę niewynaleziono jeszcze lekarstwa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATLANTIS -0,64% 3,10 2021-07-30 16:25:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.