Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: -16,41%

Re: Jeśli wyniki za 2Q rozczarują, to będzie pozamiatane na Hub.rawcu

Zgłoś do moderatora
Przypomnijmy zatem brązowy kleks Malinioka przed poprzednimi wynikami:

Klapą zamykającą trumnę będzie niedosyt w przychodach
Wiecie, że żadne drzewo nie rośnie do nieba? Po kwartale lepszym przychodzi kwartał słabszy ( jesień ). W wymiarze księgowym nie trudno to zrozumieć, ale dla giełdowych łowców okazji to jest nie do przeżycia, szczególnie na tym kwicie.
Czyli spokojnie, bo po najbliższych wynikach ( niezadowalających ) cena w dół, a gdy cierpliwości nie starczy mamy gwarantowane 0,37.
Autor: ~InżynierMaliniak [185.35.198.*] 2022-05-16 09:36
Opublikowano przy kursie:  0,45 zł , zmiana od tamtej pory: 2,91%
https://www.bankier.pl/forum/temat_klapa-zamykajaca-trumne-bedzie-niedosyt-w-przychodach,54629273.html

Przychody okazały się rekordowe a kurs nawet się nie otarł o 37gr.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH -0,90% 0,38 2022-12-07 16:14:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.