Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: -13,59%

Re: Jeśli wyniki za 2Q rozczarują, to będzie pozamiatane na Hub.rawcu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-07 o godz. 21:13 ~Kisiel napisał(a):
> A czym mają błysnąć? Boruta skopiowała Organique, Clinique, Botanique, Anwen, Rituals... Powoli kończą się pomysły na "innowacje"

To Ty "błysnąłeś". Nie ma takiej spółki. Także jeśli komuś masz coś do zarzucenia, to myślimy i piszemy PRE-CY-ZYJ-NIE !

Może wtedy osiągniesz coś swoim przekazem. Tylko uważaj, co piszesz. Sprawdź najpierw i potwierdź zarzuty, potem dopiero je przedstawiaj.

A z tym "Boruta skopiowała" to żeś się wyłonił jak dzik z zarośli i myślisz, że stoisz na straży prawa i moralności. Koń by się uśmiał !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH -1,61% 0,40 2022-11-29 16:28:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.