Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Jeśli to GA kupił, to co mu daje przekroczenie 66% udziału?

Zgłoś do moderatora
wedlug mojego punktu widzenia to trzeci wariant jest najbardziej prawdopodobny tj,dopuszczenie innego podmiotu za akcje .za tym wariantem przemawiaja nastepujace argumenty tzn;jak drukowali akcje to by obieli po 0.30 tyle ile potrzebowali do ogloszenia wezwania na wszystkie akcje i by nie przeplacali po 0,70!Ogloszenie wezwania na wszyztkie akcje mialo by sens przy wycofaniu spolki z rynku ale to kupy sie nie trzyma przy obecnym rozwoju spolki.przypuszczam ze predzej dowiemy sie kto sprzedawal niz kupowal ?Reasumujac dobrze jest i niezle sie zarabia oby takich informacji jak najwiecej!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE -7,65% 0,36 2021-10-25 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.