Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,89 zł , zmiana od tamtej pory: -4,84%

Re: Jesli pisza zeby brac ponizej 2.3 to znaczy ze.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-16 o godz. 10:23 ~GuruZnanegoAnalityka napisał(a):
> Comtrader nie potrzebujesz rybki, ona chyba czyta Twoje starsze posty i powtarza. Na Ranku cykl przyśpiesza. Zysków dla akcjonariuszy :) Mój powyższy wątek sprzed tygodni, jeszcze podbijemy.

To strasznie mi miło, że ta rybka na moich archiwalnych postach tak się wyszkoliła. :-)
Bystry zwierzak. :-)

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 0,73% 2,75 2021-10-18 16:40:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.