Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,80 zł , zmiana od tamtej pory: -3,57%

Re: Jesli pisza zeby brac ponizej 2.3 to znaczy ze.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-15 o godz. 21:20 ~GuruZnanegoAnalityka napisał(a):
> I jeszcze to z 30 czerwca. Od tamtej pory mniej więcej zbierałem. Obstawiałem wtedy pierwszy strzał na minimum 3.50, pomyliłem się o 15 groszy, polecieliśmy na 3.35. :) Wtedy była nagonka żeby nie kupować czekać na 2.2 lub 2.3. Po 2.3 było malutko i króciutko a po 2.2 nie było ani jednej akcji do dziś, więc może ktoś tu jeszcze czeka? abc chłopaku! jak tam czekasz na papier za 2 pln? :) Widzę, że wciąż próbujesz jechać comtraderowi? Mówisz że Ci napisze że go krytykujesz bo sprzedałeś akcje i chcesz odkupić. Ale abc! Ty sprzedałeś na górce i chcesz teraz odkupić. :) To fakt. Wtedy i teraz. Jesteś kolarzem. Chorągiewką. Taki Twój los. Wyjdź z szafy. Nie wstydź się tego. Znam wielu kolarzy którzy piszą to wprost i ok. Najgorzej musieć żyć w takim rozdwojeniu. Dobra już się nie znęcam. :P Powiem tak i znikam, grunty będą nowym złotem. Ale tak mi mówi moja złota rybka a ona lubi się przekomarzać. Sam nie wiem ;) W najbliższym czasie podstawiam koszyczek. Wrócę do Was za jakiś czas, ale na innym piętrze.

Fajna ta Twoja złota rybka. :-)
Kurde... ja to muszę wyszukiwać informacje, główkować, czytać i łączyć fakty często kamuflowane, a Ty idziesz tylko do rybki i... cyk.
No trudno już... Masz lepiej.

Najważniejsze, że różnymi metodami dochodzimy do tych samych wniosków.

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -1,82% 2,70 2021-10-19 10:18:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.