Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,80 zł , zmiana od tamtej pory: -9,64%

Re: Jesli pisza zeby brac ponizej 2.3 to znaczy ze.

Zgłoś do moderatora
I jeszcze to z 30 czerwca. Od tamtej pory mniej więcej zbierałem. Obstawiałem wtedy pierwszy strzał na minimum 3.50, pomyliłem się o 15 groszy, polecieliśmy na 3.35. :) Wtedy była nagonka żeby nie kupować czekać na 2.2 lub 2.3. Po 2.3 było malutko i króciutko a po 2.2 nie było ani jednej akcji do dziś, więc może ktoś tu jeszcze czeka? abc chłopaku! jak tam czekasz na papier za 2 pln? :) Widzę, że wciąż próbujesz jechać comtraderowi? Mówisz że Ci napisze że go krytykujesz bo sprzedałeś akcje i chcesz odkupić. Ale abc! Ty sprzedałeś na górce i chcesz teraz odkupić. :) To fakt. Wtedy i teraz. Jesteś kolarzem. Chorągiewką. Taki Twój los. Wyjdź z szafy. Nie wstydź się tego. Znam wielu kolarzy którzy piszą to wprost i ok. Najgorzej musieć żyć w takim rozdwojeniu. Dobra już się nie znęcam. :P Powiem tak i znikam, grunty będą nowym złotem. Ale tak mi mówi moja złota rybka a ona lubi się przekomarzać. Sam nie wiem ;) W najbliższym czasie podstawiam koszyczek. Wrócę do Was za jakiś czas, ale na innym piętrze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -2,32% 2,53 2021-10-26 17:04:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.