Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,65 zł , zmiana od tamtej pory: 125,21%

Re: Jesli nie dzis to dopiero w przyszlym tygodniu

Zgłoś do moderatora
Bessa na giełdzie i małe zainteresowanie spółką powoduje, że mamy to co mamy, myślę, że dopiero umorzenie długów i zwiększenie wartości księgowej do 250 mln spowoduje, że kurs ruszy, niestety inwestorzy muszą zobaczyć fakty, tak samo było na Actionie po 2 zł można było brać tonami a pózniej kurs wystrzelił. Komputronic ma szanse być drugim Actionem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON -1,91% 8,22 2023-01-31 17:03:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.