Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,75 zł , zmiana od tamtej pory: -52,19%

Re: jesli inwestor kupuje akcje po 10.59 to nie po to zeby stracil...

Zgłoś do moderatora
zgoda, tylko ze jak zgarniasz hurtem to powinienes miec taniej niz cena rynkowa... to podstawowe prawa rynku. Na przyklad kurs na photon energy byl okolo 12 zl, inwestor kupil hurtem za 7 zl i kurs poszybowal na 7.5 od razu. Tutaj mamy odwrotna sytuacje, widac ze ktos gra na spadki i zbiera akcje po taniosci przed odpalem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -2,08% 4,66 2022-01-20 17:03:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.