Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,50 zł , zmiana od tamtej pory: 8,63%

Re: Jeśli będziemy uczestniczyć w odbudowie UA

Zgłoś do moderatora
niestety tamten teren będą odbudowywać rosjanie. pora otrzeźwieć przestać bajać. 96 głowic na jedym!!!!!!! okręcie podwodnym .
zejdźcie na ziemię

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA -0,48% 83,10 2022-12-09 15:40:36
2022-12-08
Publikacja przez Emitenta Strategii ESG
2022-11-25
Wyniki finansowe
2022-09-16
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.