Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 108,67%

Re: Jedyna spółka niedoceniana...

Zgłoś do moderatora
Ale tu jęczycie, widać że siedzicie tylko na tej jednej spółce. Obecnie 99% innych spółek gamingowych jest niedocenianych i mają ciekawe perspektywy. Nikt wam tu nie przyjdzie dla jakiejś gry która ma szanse sprzedać się w kilku tysiącach sztuk i zarobić kilkaset tysięcy złotych, skoro bez problemu można znaleźć dziś dziesiątki innych niedoszacowanych spółek które pracują nad projektami, które mogą zarobić miliony. Tym bardziej że spółki z tak niską kapitalizacją są przez większość inwestorów z góry spisywane na straty i pomijane. Nikt nie lubi groszówek, dlatego jak taka spółka spada na groszowe wyceny, to już praktycznie nigdy się z tych poziomów nie wydostaje, choćby nie wiem co robiła.
Ilu followersów ma ten was hicior, który ma się we wrześniu ukazać? sto tysięcy? pięcdziesiąt tysięcy? dwadziesia tysięcy?
Nie, on ma 346 (trzysta czterdzieści szesć) obserwujących. Nie tysięcy. Premiera przejdzie bez echa, zupełnie niezauważona.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBGAMES -1,88% 0,63 2023-06-02 14:01:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.