Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,18 zł , zmiana od tamtej pory: -19,66%

Re: Jednostkowy i skonsolidowany raport za 2018

Zgłoś do moderatora
taaak .............geniusze, jak to te same cyfry i stratę można sobie wytłumaczyć ogromnym sukcesem, i zejściem z hipotek i że jeszcze ogromne pieniądze wpłyną z katastrofy zwanej zofiówką i od tej straty będzie dywidenda oczywiście wypłacona, jak zawsze....tak umiecie to czytać to czytajcie jak chcecie, bo o nowych rynkach i pomysłach na inne obszary niż węgiel ja nie wyczytałem, to oczywiście też bardzo dobrze

i teraz będziecie na mnie pluć ... do dzieła !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS 6,52% 0,95 2019-12-13 09:53:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.