Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,30 zł , zmiana od tamtej pory: 172,29%

Re: Jednak bedzie rekordowy kwartal !!!!!!

Zgłoś do moderatora
cwany to jest może Kołakowski... a ja widzę co się dzieje teraz na rynku i wiem co się będzie dziać. Rhenus buduje największą stację w Polsce i będzie miał ogromną przewagę technologiczną. Finasową również. to sprawi, że krynicki nie bedzie miał wystarczajaco duzo szkła i pojdzie na dno (bo raty trzeba spłacać - mimo dotacji, druga część pokryta jest kredytem. Zadłużenie jest duze. Straci płynność. Sadzę, że Krynicki to wie, bo chodzą plotki, że ma sprzedać firmę. Wie, że to ostani moment na taki ruch...
Załatwię Ci zaproszenie na uroczyste otwarcie stacji Rhenusa - chcesz?:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -0,44% 22,60 2022-07-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.