Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,30 zł , zmiana od tamtej pory: 172,29%

Re: Jednak bedzie rekordowy kwartal !!!!!!

Zgłoś do moderatora
przypomnij się... bo kłócisz się z kolesiem który zna branże najlepiej w polsce;) w końcu w niej pracuję już 10 lat:) znam wszystki liczące się huty szkła i wszystkich recyklerów - krynicki rhenus zostali jako liczący się (Juko i instalacje hut - głównie BA glass to plankton, DSS i TEW nie robią opakowaniowki).
Ale Ty wiesz lepiej, bo mieszkasz w Jarosławiu:) dobry jesteś... kurcze muszę się wybrac na korepetycje ("bo w końcu mieszkasz w Jarosławiu":) facet, mówisz o całkiem innych rzeczach niż ja. Może pracujesz u Krynickiego, ale to co mówisz jest sprzeczne z logiką...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -0,44% 22,60 2022-07-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.