Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,29 zł , zmiana od tamtej pory: 158,14%

Re: Jednak bedzie rekordowy kwartal !!!!!!

Zgłoś do moderatora
Jeśli chodzi o wzrost to jedyny głos rozsądku na tym forum. Facet z branży wie, że co ma wzrosnąć to już było. Spółka jest i tak za wysoko wyceniana jak dla mnie.

Powiedzcie mi jak ma rosnąc dalej spółka która ma mocy na 350-400 tyś ton szkła w Polsce zbiera się na chwilę obecną ok 450 tyś? Od Rhenusowi nie odbiora szkła, wzrost cen odbije się na rentowności, raty trzeba będzie spłacą ckilka następnych lat, ale może być z tym problem. rok 2015 to będzie ostani dobry rok...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -0,47% 21,40 2022-06-24 15:16:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.