Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,33 zł , zmiana od tamtej pory: 171,31%

Re: Jednak bedzie rekordowy kwartal !!!!!!

Zgłoś do moderatora
Drobni gracze ktorzy sprzedali ponizej 8 zl, maja teraz problem,nagle okazalo sie ze podaz cofnela sie a duzo wieksze poziomy i odkupienie taniej staje sie niemozliwe . Mysle ze za chwile beda lapac uciekajacego kroliczka.Grubasy wietrza dobre wyniki i znikneli z podaży .Wybranie tylko kilku tysiecy natychmiast podniesie wysoko kurs a wyportkowana drobnica zacznie paniczne odkupywac sprzeane taniej akcje .Zachlannosc ne zna granic.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -0,44% 22,60 2022-07-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.