Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: 76,00%

Re: Jednak będzie dywidenda 1 grosz na 1 akcję.

Zgłoś do moderatora
Według mojej wiedzy WZA dokonuje podziału zysku przypadającego akcjonariuszom jednostki dominującej czyli JHM S.A. a to jest 7412 tys.zł .Ale nie ma co kruszyć kopii - myślę ,że wkrótce będzie rekomendacja zarządu .Ja obstawiałbym zagranie taktyczne i uchwalenie 5 gr.dywidendy zamiast deklarowanych 3 gr . Dlaczego taktyczne -ponieważ nawet przy 5 gr. w ulicę idzie tylko 250 tys .zł. A dla Mirbudu byłaby korzyść podwójna (finansowa i wizerunkowa ) .Rekomendacja a później WZA rozwieje nasze wątpliwości .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.