Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,82 zł , zmiana od tamtej pory: -17,56%

Re: Jedna z ciekawszych spółek

Zgłoś do moderatora
witam akcjonariuszy Energostali, dzięki forum i wpisowi Tomasza właśnie obejrzałem film Energostali na youtube -------- https://www.youtube.com/watch?v=TKidR_5U284 -------- każdy duży inwestor zdaje sobie sprawę, że w spółkach i biznesie nie chodzi tylko o pieniądze, a o twórcze myślenie i rozwój. Energostal jak widać jest spółką tworzoną przez specjalistów i takie społki wybieram najchętniej, liczę że już niebawem dołączę tutaj z małym pakietem bo podoba mi się idea. przy okazji, skoro już tu jestem, to dam małą rekomendację od siebie. entuzjastów OZE może zainteresować pewna spółka która może okazać się ciekawą i bezpieczną lokatą kapitału :) płaci dużą dywidendę, analitycy z simply wall st dali spółce rekomendację 41,58zł za akcję i napisali artykuł w którym wskazują że ma szansę stać się dywidendowym arystokratą.  przychody są 9-cio cyfrowe, zyski co kwartał liczone w milionach złotych. koszty takiej firmy wynikają między innymi z cen surowców takich jak miedź, srebro czy złoto i ma to wpływ na zyski. ceny złota i srebra wzrastają, co jest niekorzystne dla spółki, ale miedź znacznie potaniała w ciągu roku. firma działa w Polsce od 60 lat, zatrudnia 800 osób, więc struktury biznesu, zarząd i produkty są najwyższej jakości. jest liderem w produkcji przekaźników i stacji ładowania aut elektrycznych. Dodatkowo przekaźniki te stosowane są w ogniwach fotowoltaicznych, w energii odnawialnej na farmach wiatrowych na które jest rosnące zapotrzebowanie. system Czip-pro stosowany jest w energetyce zawodowej, elektrowniach wiatrowych i wodnych, przemyśle, elektrociepłowniach - można zobaczyć to na filmie reklamowym spółki: https://www.youtube.com/watch?v=U11GQV7FLQQ&t=101s ma wszystko co potrzebne do dużych wzrostów, OZE, dywidendę, pozycję lidera na rynku, milionowe zyski co kwartał, doświadczony zarząd. i nie jest bańką, jest tania. traktuję forum jako miejsce do wymiany zdań, nie chcę wyjść na naganiacza. życzę sukcesów!

https://www.bankier.pl/gfx/ad2/PIT200x90_2_1546508396.jpgRozlicz PIT bez stresu. Szybko i bez błędów

Sortowanie: drzewo - od najstarszych                         drzewo - od najstarszych                         drzewo - od najnowszych                         od najnowszych                         od najstarszych                     

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -0,59% 0,68 2022-07-06 15:23:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.