Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,28 zł , zmiana od tamtej pory: 39,01%

Re: Jeden wystrzal i pół roku kiszonki. Za chwile 20gr to bedzie drogo

Zgłoś do moderatora
aż żal dotykać klawiatura na takich inwestorów, co jadą po innych! inwestorzy!??? dajcie na msze to może Bozia wam pomoże, bo tu potrzebny cud albo dołączcie się do pielgrzymki do Częstochow, a nie wyzywacie mnie od takich i owakich. Ja nawet nie ma jednej akcji Igorii. miałem w latach 2013-2014, ale wy tego wzrostu nie pamiętacie, bo kończyliście wtedy podstawówkę i dzieciom grać na giełdzie nie można było. jesteście w temacie Igorii przegrani

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -8,84% 0,39 2021-01-15 17:01:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.