Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,06 zł , zmiana od tamtej pory: 23,28%

Re: jaśni już nie potrafię wyjaśnić

Zgłoś do moderatora
Czysta matematyka 3 przetargi 17 oferentów 10 przetargow 6-7 oferentów. Przy takiej konkurencji i cenach ciężko uzyskać rentowność na kontraktach. To jest sytuacja że firmy wykonawcze ściągają gacie byle przeżyć, przetrwać i utrzymać pracowników. CE często masz rację i zgadzamsie z Tobą ale nie uprawiaj propagandy bo realia są inne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL 1,90% 16,10 2022-05-18 17:01:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.