Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,17 zł , zmiana od tamtej pory: -59,60%

Re: January przejęcie.

Zgłoś do moderatora
January to typ, który miał swój niezły moment na giełdzie i powoli pnie się w rankingu inwestorów pod kątem wielkości portfela. Człowiek jakich wielu, ale to akurat z niego liczni drobni inwestorzy zrobili sobie boga i omen inwestycyjny. Doprowadziło to do olbrzymiej nagonki z jego nazwiskiem w tle, na forum co 2giej spółki z NC można było znaleźć czyjś komentarz że "January wchodzi" jako forma naganiania na wzrosty.

Prawda jest taka, że gdyby wchodził w każdą spółkę, gdzie naganiają jego nazwiskiem, to chłop byłby większościowym udziałowcem całego rynku :P Nie warto się przejmować takimi wpisami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES -3,17% 0,07 2022-05-26 13:05:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.