Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 1 405,62%

Re: jakoś cicho o pieniążkach za kwiecień-maj

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-07-01 o godz. 14:00 ~Zibi napisał(a):
> Marian "kibicuje" wszystkim windykatorom. Prawdopodobnie go któryś ściga(ł) za długi, a może nawet wszyscy ;)

nie mam i nie miałem koleżko żadnych długów, czy mi wierzysz czy nie - nie mój problem. rzecz jasna comiesięcznie regulowanych zobowiązań jak karta kredytowa czy leasing to do długów nie zaliczam.
ale coś ci powiem w kwestii ścigania. jednego windykatorka to ja ścignąłem, a dokładniej to mój prawnik. kupilem córce telefon z abonamentem - i dosłownie po 2 dniach się zaczęło. wydzwaniali codziennie i za nic w świecie nie przyjmowali do wiadomości że tutaj takiego ryśka nie ma i nie będzie, a ja mam numer świeżo zakupiony. nie pomagały prośby - więc się trochę rzeczy nagrało i resztę zrobił mój prawnik. windykatorki beknęły na 3 tysie dla mnie plus cel społeczny plus koszty. nazwy nie będę tu wymieniał, ale nie był to getback.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.