Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,90 zł , zmiana od tamtej pory: 67,48%

Re: JAKIM TRZEBA BYĆ IDIOOTĄ ABY W TEJ CENIE SPRZEDAĆ???

Zgłoś do moderatora
Dlaczego idioci nie chcą kupować lub sprzedają ???
1. Covid
2, Dymy na granicy z Białorusią
3.Ruskie wojska przy granicy z Ukrainą
4, Spory z UE
5,Niepwena sytuacja na rynkach bazowych
6.Spólka skarbu państwa. Układy i układziki czyli wiadomo co
7.Milion związków zawodowych. Układy i układziki czyli wiadomo co
8.Wysoki koszt wydobycia w razie spadków cen węgla. Patrz punkt 6 i 7
9,Spółka postrzegana jako typowo spekulacyjna
10, Nie ma tu pewnej dywidendy
Nie chce mi się już wymieniać, bo późna pora. To tak w skrócie. Ja wchodzę w JSW tylko spekulacyjnie. Dlatego zainteresowałem się teraz, bo być może potencjał jest. Kupowałem niedawno po 38,39,40, ale sprzedałem po 42, bo po prostu nie czuję rynku. A jak nie czuję rynku i mam zysk to go realizuję i tyle w temacie. Zawsze zdążę kupić. Pozdrawiam wszystkich inwestorów mających własne zdanie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 0,88% 68,50 2022-05-27 17:03:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.