Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,90 zł , zmiana od tamtej pory: 62,84%

Re: JAKIM TRZEBA BYĆ IDIOOTĄ ABY W TEJ CENIE SPRZEDAĆ???

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-03 o godz. 17:54 ~marcin91 napisał(a):
> czy naprawdę uważasz że przy tych cenach sprzedaży kapitalizacja bedzie wynisila 3 mld, przecież to nielogiczne żeby spółka która spokojnie w przyszłym roku zarobi 1,5mld byla wyceniana na 3 mld

Spółka jeszcze w IV kwartale zarobi 1,5 mld. Prognozy na przyszły rok to 4-5 mld. Jeśli ceny się utrzymają to w samym I kwartale będzie 2,5 mld.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -4,12% 66,60 2022-05-20 17:01:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.