Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,65 zł , zmiana od tamtej pory: 17,05%

Re: Jakie wyniki za III kw obstawiacie?

Zgłoś do moderatora
Wartości c/z w granicach 6-10 przyjmuję jako okazje inwestycyjne. Szczególnie jesli mamy do czynienia ze spółką której zyski rosną a perspektywa zwiekszenia tych zysków jest wielce prawdopodobna.Taką spółką jest Newag. Inna sprawa że takich okazji jest trochę. Ja postawiłem mocniej na Swig 80 i mWig 40w przecenione spółki które w mojej ocenie mają szanse na wzrost zysków (Newag, Torpol,Lentex, Amica,Vigo, Bogdanka). Spory zysk można bedzie też zyskac na przecenionej automotive (np Sanok, alumetal) tylko teraz trzeba w odpowiednim czasie wejść ;). Obserwuje JSW ale...strasznie ja szarpie ;). Co do Newagu to jestesmy w ciekawym momencie ;)))))))))). Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG -2,54% 23,00 2020-01-27 09:39:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.