Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: jakie perspektywy kursu CEZ

Zgłoś do moderatora
oczywiscie w chwili obecnej korekta we wzrostach,papier mocno "wytrzepany" praktyczny brak popytu przez osatni miesiac,dopiero teraz rusza keidy obroty mamy po 15-28mln zlco cieszy bo sa one na wzrostach robione! Spolak wyceniana na smieszne pienidze,i za grosze MORGANY,GOLDMANY moga wyzbierac ile sie da,i zorbic z kursem wsyztsko!

Wg mnie przecena miala miejsce ze wzgledu na wycene przyszlosci,oraz zebranie pod dywidende zeby miec po niskich cenach,nastepnie dyskonotwnaie kretysnkich rpzpisow eurobanruta za ktore obywatelomprzyjdzie palcic eurobanruta ws przydizalow emsiji CO2 ktore wogole powinny byc zmakniete i emisja zamknieta bo kazyd wie ze CO2 jest niebednym skaldnikiem zycia roslin i ludzi,a kraje BRIC plus kanada maja gdzie CO2 produkujac go najwiecje maja gdzies bo nei chca smai sobie zaj...c gospodraek na rzecz koelsi ktorzy w jakim misnitersku swodowiska dostan milionowe,miliradowe w skali eurobanruta piniedze!!!!!!! i jakis ekolozkow do niczeog nie potrzxebnych!!!!!!!

Widac ze wzmorozny ruch an walorach.do konca roku fundusze beda zamykac rok i chca miec dobra wycene,widac ze jeden duzy podmiot non stop gra majac duza ilosc akcji i piniedzy!!!


Spodziewam sie ze do konca roku polowy grudnia window d zaniesie kurs w okolice 100-115zl!Po wynikach za ten rok jak dobrze wiemy 4 kwartal najlepszy i 3i tez dobry spodziewam sie regularnego zysku rok do roku w tym roku po 1polroczu jest nawet lepiej na 3 kwartal zaksieguja chvaletnice cyzli ok 700mln zl do zysku wiec rok moze byc zmakniety nawet z lepszym wynikiem niz 2012 co mnei wogole nie zdziwi przy malejacych cenach energii i marzy netto na sprzedazy enrgii z rynku !


Dywidenda spodziema sie ze wyzsza w 2013 niz 2012 z uwagi na powodz,i to ze CEZ jest takim pzu polskim jezlei chdozi o zasoby gotowki!!!!i ma jej duzo zadluznei znikome w skali dzialnosci tej perly!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -3,14% 145,00 2022-12-06 14:45:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.