Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: jakie otwarcie na jutro ??

Zgłoś do moderatora
Dnia 2012-08-28 o godz. 17:46 ~xyz napisał(a):
> kupiłem i nie sądzę bym ciął straty, skoro płacili 6,15 zł
> za akcje i skupili 66% no to jak kurs może spadać ?!
> odcięcie swego i powrót na poziomy

Chyba facet udajesz Greka, jeżeli tego śmiecia teraz kupiłeś to umoczyłeś dupę. To idzie na 10gr na nominał. Płacili dużo bo chcieli papier zamienić na gotówkę, a teraz mają w nosie co będzie, czym gorzej tym lepiej dla nich! Załapałeś już o co chodzi! Powodzenia dla mądrych!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
08OCTAVA 0,00% 1,05 2021-10-21 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.