Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,35 zł , zmiana od tamtej pory: 23,97%

Re: jaki zysk obstawiacie?

Zgłoś do moderatora
Od lipca 2020 ale nie jestem typowym leszczem który patrzy na trend i co tam Internetowi guru rekomendują. Patrząc na fundamenty wygląda to bardzo dobrze. Mamy 13 mln gotówki praktycznie zerowe zadłużenie a obecna kapitalizacja to 42 mln więc dziwi mnie ten spadek bez newsa. Zaryzykowałem dobrałem mam nadzieję że nie będzie żadnego komunikatu po sesji

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LSISOFT -0,30% 16,55 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.