Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,44 zł , zmiana od tamtej pory: 10,54%

Re: Jaki zapis na akcje, jak podadzą cene (bo na razie jest 0zł) to kupu

Zgłoś do moderatora
No raczej XXI wiek,PP to znowu nie taki przywilej jak chyba większość myśli a nikt nie pyta kiedy będzie można sprzedać bo to jest pytanie odnośnie PP i dla ostudzenia głów przypominam emisja 0.10 za akcję PP 0.70 a cena jeszcze bardzo wysoka ktoś coś?czy tylko up.rakieta ,wodospad jutro-20 +20 trolu ty trolu PP w mięsnym tylko na kartki z pod lady z tą merytoryka dobrze radzę gra w trzy karty będzie bardziej rentowna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LABOCANNA 5,60% 2,69 2021-10-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.