Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Jaki widzicie udział Unibepu w odbudowie Ukrainy?

Zgłoś do moderatora
Co niektórzy faktycznie piszą takie głupoty że dupę ściska .
Jasnym jest że mamy już przydzielone regiony do odbudowy całej infrastruktury , tak samo jak inne państwa .
Jasne jest że wkroczą tam polski firmy , puki co unibep ma bardzo dużo zleceń w Polsce , a to pomaga w działalności i utrzymaniu się na rynku .
Na jakim poziomie oni będą odbudowywać Ukrainę tego nie wiem , ale.wiem że będzie tam bardzo dużo firm , bo te państwo które odbuduje swój przydział jak najszybciej , może dostać nowe zlecenia .
Unibep na pewno tam będzie , to wiem na 100% i na pewno akcje pójdą mocno w górę , tak samo jak innych firm budowlanych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIBEP -2,44% 8,00 2022-12-09 15:47:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.