Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,72 zł , zmiana od tamtej pory: 11,38%

Re: Jaki obstawiacie jutro kurs minimalny

Zgłoś do moderatora
Każdy gwałtowniejszy ruch na kursie, jak zapewne zauważyłeś, powoduje wzrost emocji i co za tym idzie wpisów.
Przy wzrostach pojawiają się wpisy o windach, rakietach, zostających na peronie natomiast przy spadkach o śmieciach, gniotach, ubranych leszczach.
Uważam, że każdy ma prawo wyrazić swoje emocje na poziomie jakim potrafi, dlatego mnie nie martwią takie wpisy, czytam czasem się uśmieję... wiem swoje, jeśli chodzi o naszą spółkę wierzę i trzymam jako "lokatę". W IIIq nie wierzę, że jakoś znacznie pogorszy się otoczenie może w 4 będzie trudniej - nie wiem.
Zakładam w tym roku zysk netto 500-700mln co przełoży się na dywidendę (sądzę) około 3zł - wystarczy! - reszta gotówki zostanie w firmie na inwestycje, zmniejszenie zadłużenia a może na skup akcji - kto wie?

Cyfra np.600mln to jest połowa dzisiejszej kapitalizacji!!!!!!!!!!!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -0,24% 20,85 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.