Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,94 zł , zmiana od tamtej pory: 10,08%

Re: Jaki obstawiacie jutro kurs minimalny

Zgłoś do moderatora
korekty zawsze są po wzrostach - a tu urosło i to konkretnie myślę, że spółka ma świetlana przyszłość i będzie ciągle rosła przy tak kosmicznych zyskach co najmniej przez najbliższy rok. Ja nie pytam do ilu spadnie ale czy urośnie do 100 zł w przyszłym roku, czego jestem w zasadzie pewien.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC 0,00% 20,85 2022-12-05 15:27:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.