Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,90 zł , zmiana od tamtej pory: 18,34%

Re: Jakby ktoś coś...

Zgłoś do moderatora
Od dawna ktoś podbiera. Podejrzewam że to ludzik który kupił w dołku (obroty) żeby to upchnąć będzie musiał wywołać euforię więc będziemy mieli szansę wyjść z twarzą z tego badziewia.
  • Jakby ktoś coś... Autor: ~nowy
  • Re: Jakby ktoś coś... Autor: ~kijek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOWERINVT 14,29% 20,00 2021-04-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.