Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,50 zł , zmiana od tamtej pory: -16,83%

Re: Jaka przyczyna tak głębokich spadków -9% dzis a od szczytu ok 20% ??

Zgłoś do moderatora
Przyczyną są artykuły o braku zwrotu kosztów które poniósł wydawca czyli SE.

Które mówią ciągle o tym samym co spółka już informowała od pół roku, że nie ma tatniem i nie wiadomo kiedy będą.
Lecz zyski spółki są cały czas (raport) i kontrakt ze SE przewidywał zapłatę za sam projekt i kamienie milowe czyli etapy produktu plus tatniemy, które zostaną wypłacone po zwrocie kosztów które poniosło SE (zwrotu kosztów cały czas nie ma).
Ogólnie nic się nie dzieje złego w spółce, ale ludzie nieświadomi podejmują decyzje na podstawie artykułu, nawet samo SE potwierdziło że zostawi sobie w portfolio markę Outriders przy informacji o sprzedaży większości innych zachodnich IP.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -1,64% 42,00 2022-11-29 16:28:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.