Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,00 zł , zmiana od tamtej pory: -17,31%

Re: Jaka przyczyna tak głębokich spadków -9% dzis a od szczytu ok 20% ??

Zgłoś do moderatora
a jaki był powód tak gwałtwonych wzrostów w ostatnim czasie ? papier miał opiekuna, który wyciagnal notowania, ubrał leszczy i znów czeka by odebrac od tych ktorzy kupili od niego wyżej. Powrót na 40 lekko, zobaczcie co sie dzieje w sektorze i na nasdaqu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -1,15% 43,00 2022-11-25 14:29:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.