Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,20 zł , zmiana od tamtej pory: 9,86%

Re: jaka kwota dywidendy na jedna akcje w euro ??

Zgłoś do moderatora

Łopatologiczne !!!

Kwotę dywidendy brutto powinno się przeliczyć na złote, stosując średni kurs NBP z ostatniego dnia roboczego poprzedzającego dzień osiągnięcia tego przychodu, tj. dzień, w którym dywidenda wpłynęła na rachunek ( Nie stosuje sie sumy po przewalutowaniu przez biuro maklerskie i nie ma możliwości doliczenia spreadu do kosztów , jeśli taki był )

https://jakoszczedzacpieniadze.pl/jak-rozliczyc-podatek-od-dywidendy-zagranicznej-i-zysk-na-akcjach-jaki-pit

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERAOLT -0,32% 15,60 2020-07-03 17:02:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.