Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,15 zł , zmiana od tamtej pory: 24,28%

Re: jaka kapitalizacja na koniec 2023?

Zgłoś do moderatora
Jeżeli bawimy się w typy... .No cóż w przypadku dalszego ciągu konfliktu na Ukrainie to nie spodziewał się fajerwerków ( no chyba że chwilowych...).GPW została wyczyszczona z inwestorów zagranicznych dla takich małych spółek. W razie dalszego konfliktu "obstawiam" przedział 60-100 mln w zależności od stopnia możliwego sukcesu naszego inkwizytora i hotelu. Gdyby jednak wojna się skończyła i Jankesi wraz z Pejsatymi wrócili by na GPW i zaczęli wykupywać jakże tanie teraz akcję, to kto wie. Wtedy przedział wzrośnie dwukrotnie, przynajmniej ja tak sobie " myślę życzeniowo". A jeżeli chodzi o sprzedaż akcji to przy wycenie min 500:). Jednak taką kwotę zobaczymy dopiero po wydaniu drugiej części naszego umiłowanego sługi. Czyli około roku 2027. Wtedy spółka będzie warta ponad 2 mld złotych i wyda do tego czasu kilka gier.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 0,67% 15,10 2023-06-07 16:36:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.