Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,58 zł , zmiana od tamtej pory: 11,47%

Re: Jaka jest wartość godziwa spółki ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-05 o godz. 13:52 ~papa napisał(a):
> bzdury wypisujesz , tak jak ktoś pisał muszę Cię windykować

polskiego trochę poćwicz lepiej. ewidentne braki, stąd i czytać ze zrozumieniem kłopoty miewasz.
powtórzę dla ciebie: nikt mnie nie windykował, nie windykuje i windykowal nie będzie. dotarło? czy po jakiemu mam ci napisać?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VINDEXUS 0,97% 6,22 2021-07-28 10:00:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.