Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,71 zł , zmiana od tamtej pory: -9,95%

Re: Jaka jest szansa na zysk w II kw.? , prosze merytorycznie

Zgłoś do moderatora
Słuchaj, gram od 25 lat, również na runkach światowych. Polityka dywidendowa jest podobna również w Unii i tak SHELL (rdsa.nl) okroił dywidende bo konwertuje się w zieloną energię. Zibensat (Siebiensat czyli PSM.DE) również bo inwestuje w Ultra HD (spadek z reklam). SAP płaci równo, ale mało. Trend jest czytelny i w USA również. Orange nie jest krajem tylko przedsiębiorstwem - ma zarabiać. Dużym!. Nie jest to tak, że wyprowadzają kasę na znaki etc. Oni by się mocniej rozwinąć muszą technologicznie odskoczyć i potrzebują pieniędzy. Wróci i być może 1 zł za kwit za kilka lat. Popatrz również, że na dniach może się rozpocząć korekt na szerokim, a orange jest defensywny i zapuka tu również kapitał po hossie surowcowej za jakiś czas. Od sierpnia będziemy wiedzieć więcej o przejrzystej polityce div. Na razie marazm i jak pisałem już dawno ruszamy się w kanale 6.5-7.0 z małymi uchybami. Na tym na razie trzeba bazować i to tyle

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL -0,89% 6,04 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.